Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Pozvánka na workshop EDC – představení dočasného řešení

18 dubna

pozvánka pro členy ČAPLDS na ON-LINE připojení ke schůzce na první workshop Elektroenergetického datového centra (EDC), který se uskuteční dne 18. dubna od 10.00 hodin

 

Po registraci na odkazu níže se můžete schůzky zúčastnit on-line.

 

Informace ke schůzce:

 

Vážené kolegyně a kolegové,

 

srdečně vás zvu na první workshop Elektroenergetického datového centra (EDC). Uskuteční se 18. dubna od 10.00 hodin v sídle společnosti ČEPS (Elektrárenská 774/2, Praha 10). Informovat vás budeme o přípravě dočasného řešení fungování EDC pro oblast sdílení elektřiny.

 

Přihlásit se můžete zde: https://www.zaregistrujte-se.cz/edc_2024/. Registrace je možná do 12. dubna 2024.

 

Program posílám v příloze. Současně doplňuji následující doprovodné informace:

 

  • Pozvánku zasílám primárně na zástupce vedení společností a sdružení a prosím vás o její případné přeposlání na odpovědné kolegy.

 

  • Jednání se uskuteční hybridně, tj. on-line a fyzicky, v sídle společnosti ČEPS v místnosti č. D4.01.

 

  • Fyzicky můžeme nabídnout účast pouze 60 zaregistrovaným. Pro každou pozvanou společnost/sdružení je proto vyhrazeno pouze jedno místo v sále.

 

  • Po prvním zaregistrovaném bude každému dalšímu hostovi z dané společnosti umožněno připojit se pouze on-line. Odkaz na připojení přes MS Teams pošleme po úspěšné registraci.

 

  • Téma setkání bude primárně zaměřeno na dočasné řešení fungování EDC, tj. oblast sdílení elektřiny. Oblasti spojené s finálním řešením fungování EDC, tj. zejména akumulace, agregace a flexibilita, budou komunikovány v následujícím období, a to buď prostřednictvích internetových stránek EDC, nebo formou samostatných workshopů.

 

  • S ohledem na náročný čas přípravy budou prezentace k dispozici až na jednání, následně budou distribuovány na všechny účastníky. Pokud máte nějaké oblasti nebo témata, která vás prioritně zajímají, lze mi je zaslat předem.

 

  • Vzhledem k očekávanému velkému počtu účastníků budou případné dotazy řešeny a komunikovány přes #SLIDO.

EDC worskhop_program

 

Podrobnosti

Datum:
18 dubna